Воскресенье, 19.05.2024, 07:23
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | Dj BoB(Коломия) - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
westdj.com - forum » ИВАНО-ФРАНКОВСК КЛУБНЫЙ » IF DJ's » Dj BoB(Коломия)
Dj BoB(Коломия)
DjBoBДата: Воскресенье, 22.02.2009, 23:29 | Сообщение # 1
position #2
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 2
Статус: Offline
Проживаю в м. Коломия Івано-Франківської обл. Починав із клубу "Електрон" грав тоді електро-хаус і хаус. Попрацював ризедентом 5 місяців.Пішов бо не витримав тих людей, які думають що хто платить гроші той замовляє музику. Я вважаю що ді-джей особистість і він повинен бути індивідуальним. Після цього в місті відкрився клуб "Форсаж". Працював я там три рази із трьома різними власниками. Тобто перший і другий раз був ризедентом(приблизно рік). А третій і останній в існуванні цього клубу, ризедентом і арт-менеджером. Після "ФОРСАЖУ" мені запропонували бути резидентом в клубі "Любе". це був супер клуб і з класними вечірками. Це було моє останнє ризеденство. Під час ризеденств я проводив свої особисті вечірки по вівторках у ресторанні "Прикарпаття" було весело. Збирались класні люди. Весь 2008 рік був ризедентом клубного кафе "Джем" м.Коломия. Вечірки відбувалися по буднях. У 2008 змінив свій стиль музики. Почав більше експерементувати тех-хаусом і мінімал-хаусом. Тобто основний мій стиль це -хаус я його змішую із іншими стилями. Так цікавіше і музика сочніша(кожному своє) На даний момент не являюсь ризедентом. Створив свій проект "HAPPY SOUND". Сюди входять друзі ді-джеї(Lютий,Jul',Nahal) і не тільки ді-джеї(Mr.Y). Ми організовуємо вечірки у місті, якимось чином робимо, щоб не забували про клубну культуру. Також у 2008 році попробував себе у ролі радіоведучого. На даний момент являюсь ведучим своєї авторської програми про клубну культуру "Платівка" на коломийському радіо "Сяйво" 106.8 фм. Віїздів мало тому що до 2008 я ще не був готовий грати у інших клубах, і зосередженні більше на проведенні заходів у рідному місті. На даний момент мене і мою команду можна почути деколи по пятницям у кафе "Джем" м.Коломия. Слідкуйте за афішою.
P.S. Взагалі мені пофігу ці всі рейтинги,список клубів,діджеїв,.Мені приємніше що с тим с ким я стикався у клубі за грою скаже: Памятаю є такий чувак у Коломиї, БоБ і він не похожий ні на кого він просто грає без всіляких понтів. От такі справи малята. Я діджей у душі і нехай мене розуміють як хочуть(це особиста справа кожного).Коли я граю я викладаюся на всі 100%, не має різниці де(клуб,сарай, чи присутніх 10 чол. чи 100). І взагалі я хочу щоб знали що м.Коломия не спить щодо клубної культури. Хоча людей яких це проштовхують можна на пальцях перерахувати, але все одно вони молодці!! Приїжджайте і ви переконаєтесь що тут є таланти!!!

Намагаюся грати ту музику, яка робить людей щасливими. Це ж класно! Дякую всім хто мене розуміє і підтримує!!!!

Весь музичний матеріал і радіошоу тут bob2.promodj.ru


bob2.promodj.ru djbob.topdj.ua

Сообщение отредактировал DjBoB - Воскресенье, 22.02.2009, 23:37
 
DjBoBДата: Понедельник, 23.02.2009, 14:09 | Сообщение # 2
position #2
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 2
Статус: Offline
[img][/img]

Dj BoB


bob2.promodj.ru djbob.topdj.ua
 
westdj.com - forum » ИВАНО-ФРАНКОВСК КЛУБНЫЙ » IF DJ's » Dj BoB(Коломия)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz