Воскресенье, 19.05.2024, 06:27
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | Holiday - new year - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: fenom  
westdj.com - forum » КЛУБНАЯ ЖИЗНЬ УКРАИНЫ И МИРА » Клубы Украины » Holiday - new year (1/01/2008)
Holiday - new year
gonibezДата: Вторник, 18.12.2007, 10:33 | Сообщение # 1
position #3
Группа: Друзья
Сообщений: 40
Репутация: 3
Статус: Offline
ой .... шо то я читаю, засилля тансполів КОМЕРЦІЄЮ, МІКСОДЕНСОМ))))) .... та ви шо, не вірю, а ви шановні діджеї загляньте у ваші альбоми, ви послухайте ваші сети)))) ..... я вже не кажу про останні сторінки альбомів ЕРЕНБІ)))) ... не потрібно кидати гамно в інших, казати що от ми продвинуті а всі інші wacko ..... ось так .... доброго дня .... тепер з вами ГАНІБЕЗ (дякую феному тепер висітиму тут)))))

Добавлено (18.12.2007, 10:33)
---------------------------------------------

хезаємо далі ..... хезаєм клуб, діджея, радіоспонсорів )))) можна мене ще похезати)))) 1 січня в холіку похмільне представлення нового альбому R-TEMa )))))


my GON it's my LIFE
 
deeassДата: Вторник, 18.12.2007, 10:43 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Раді бачити smile
На фото в афіші раптом не ти? ато дуже схожий.... smile
 
gonibezДата: Среда, 19.12.2007, 09:29 | Сообщение # 3
position #3
Группа: Друзья
Сообщений: 40
Репутация: 3
Статус: Offline
я звичайно неймовірно нескромна особистість )))) але ще не доріс до виставляння свого ФОТО в повний зріст на афішах )))) хоча тьома в цей раз дуже вже на мене сходий навідь моя майже ЖЕНА зпутала мене з ним ... головна щоб на вечірці не зпуталась помилково

Добавлено (19.12.2007, 09:29)
---------------------------------------------
всю ніч не спав ..... думу думав ..... ЧОГО Ж ЦЕ НАРОД НАШ ТАК НА МІКСАДЕНС ПРИСІВ ..... і додумався, ..... а нема їм звідки ще черпати нову музику, там і розкажуть і послухати можна і який діджик і все таке )))) кіс фм нема, на радівах крім папси ніц нема .... а в неті є сторіночки, і в сєті )))) .... от і слухають бо альтернативи нема))))) зробіть альтернативу і все буде тоді добре ..... а передачу цю і я слухаю ...... хоч вас і не задовбую tongue


my GON it's my LIFE
 
EXTAZYДата: Понедельник, 24.12.2007, 17:51 | Сообщение # 4
baby
Группа: Друзья
Сообщений: 10
Репутация: 2
Статус: Offline
УРА!!!
СВЕРШИЛОСЬ!!!
1.01.08 /воскресение/
HOLIDAY -
-легендарный R-TEM
Cloud of sound
R-TEM

ВСЕ 1.01.08 в Ровно на MEGA PARTY -

ВХОД- 50 грн.

работаем с 21.00 до 6.00

http://ncholiday.com.ua

---------------------------------------------
biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin

ФОТКИ С вечеринки MIXADANCE смотрите тут- http://extazy.promodj.ru/gogo/67885.html

Сообщение отредактировал EXTAZY - Среда, 26.12.2007, 18:31
 
westdj.com - forum » КЛУБНАЯ ЖИЗНЬ УКРАИНЫ И МИРА » Клубы Украины » Holiday - new year (1/01/2008)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz