Суббота, 18.05.2024, 23:44
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | діджеї танцюють? - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
westdj.com - forum » DJ's » others » діджеї танцюють? (Ваша думка з цього приводу???)
діджеї танцюють?
fenomДата: Четверг, 28.02.2008, 16:51 | Сообщение # 1
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
Нарив цікаву статейку...

Ритмичное подергивание головой стоящего за пультом ди-джея безусловно оказывает эффект на танцующих. Отсутствие реакции музыканта на собственную музыку портит впечатление и мешает построению связи «ди-джей – танцпол». А как чувствуют себя музыканты на земле их поклонников?

Ed Simons, что из Chemical Brothers, рассказал, что все еще очень любит танцевать и ни капельки не стесняется, когда куча клабберов на него смотрит. «Наша гостевая книга забита комментариями по поводу моих танцев, но это действительно меня не беспокоит!» - сказал Эд. «Друзья говорят, что я похож на Форреста Гампа, преподающего Элвису хореографию».

Judge Jules был рад обсудить с журналистами свою манеру танца: «Я рассуждаю, как ди-джей: проводя всю свою жизнь за деками, становишься плохим танцором. Таким образом, пока стою за пультом – я хорош, а на танцполе – полный отстой».

Звезда Drum & bass сцены John B убеждал журналиста в том, что покоряет танцпол всегда, когда на нем находится. «Если у меня свободный уикэнд и я могу ночью повеселиться, то обычно иду танцевать. В последний раз это произошло в пятницу, когда я отменил выступление в России. Я пошел в местный клуб «Smoky Joe's Roadhouse» и попросил ди-джея поставить «What is Love» от Haddaway», - вспоминал он. «У меня такая тенденция - изображать изворотливые танцы 80ых, но мой конек – робот-стайл. Это, когда сначала идет рука, потом верхняя часть тела, затем двигаешь бедрами… гениально». «Моя подруга Дана учила меня двигаться, это здорово, потому что теперь я могу учить девушек двигаться так же, чтобы затем, прям на середине танцпола отключать робота», - смеется он.

Electro-tech звезда Dave Clarke поведал, что часто чувствует приятное возбуждение, и обычно заставляет себя потусоваться под классику диско Funky Town. «Сейчас я немного неповоротлив, хотя все еще хорошо исполняю лунную походку», - говорит Дейв. «Лучше всего это видно из видео «having a good day». Судите сами».

А як думаєте ВИ?


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
fantazyДата: Четверг, 28.02.2008, 23:23 | Сообщение # 2
position #6
Группа: Проверенные
Сообщений: 69
Репутация: 1
Статус: Offline
канешно..
дивився як преЦЦя ДЖ.. то аж самому сили добавляються)


Impossible is nothing.
 
shuminatorДата: Среда, 12.03.2008, 10:26 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





коли dj танцює - це такий позитив. Просто значить йому подобається та музика яку він грає
 
malyavkaДата: Среда, 12.03.2008, 11:10 | Сообщение # 4
position #7
Группа: Проверенные
Сообщений: 231
Репутация: 11
Статус: Offline
Діджей танцює,то це прекрасно!!!Наприклад в клубі Метро за пультом скаче постійно Велл....така енергетика зразу стає,на дж параді Велл так витанцьовував під драм енд бейз,що ОГОГО!!! biggrin Не зовсім цікаво,коли діджей стоїть непорушно біля пульта,ще й з кислим лицем(ггг про Макса то не скажеш точно) biggrin
 
lumaxДата: Среда, 12.03.2008, 13:07 | Сообщение # 5
dj max freeman
Группа: Модераторы
Сообщений: 168
Репутация: 15
Статус: Offline
А, ну да....у тебя наверное нет ни одной фотки, где бы я не скорчил какую-то рожу... smile
Сорри за оффтоп....


Не бойся, если ты один. Бойся, если ты ноль...
 
АТУМДата: Среда, 12.03.2008, 19:16 | Сообщение # 6
baby
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Дуже приємно спостерігати коли DJ "шаленіє"(в хорошому сенсі цього слова)за пультом!!!ТОді розумієш,що йому те що він робить приносить задоволення,відповідно і сам починаєш повторювати за ним.Звичайно-робота,то є робота,але коли ця робота сповнена емоцій,рухів-та й взагалі позитиву то як тут встояти на місці!
Відносно того що DJ танцюють десь помимо робочого місця,так це взагалі круто.В діджеєвських не так і багато місця;)А їм полюбом треба простір....ГГг
Це ще раз є підтвердженням того,що:
1)Ці люди люблять музику на всі 100%!!!!!!!!! biggrin
2)В них ніколи не сідають батарейки!!!!!! biggrin


Давайте творити дива!

Сообщение отредактировал АТУМ - Среда, 12.03.2008, 19:25
 
AsyaДата: Вторник, 18.03.2008, 23:55 | Сообщение # 7
dj
Группа: Друзья
Сообщений: 69
Репутация: 6
Статус: Offline
Підтримую!!!!!!!!!!!Діджей коли підтанцьовує і пригає, то ще більше заводить цим публіку!Сама знаю!ГГГ

Музыка-это жизнь


____________________
учасник west deeass project

 
ArtДата: Четверг, 20.03.2008, 20:35 | Сообщение # 8
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 93
Репутация: 14
Статус: Offline
Мені дуже подобається коли діджей танцює і ще кричить щось при цьому, тому я й люблю Dj Shustrogo
 
3OJIOTTOДата: Четверг, 28.08.2008, 16:52 | Сообщение # 9
position #3
Группа: Пользователи
Сообщений: 47
Репутация: 0
Статус: Offline
Мда коли діджик підтанцьовуе це дійсно заводить танцпол

TRANCE'іЛь'ВаНіЯ
 
dj_alen_iversonДата: Среда, 01.10.2008, 16:02 | Сообщение # 10
Iversoo'n
Группа: Модераторы
Сообщений: 843
Репутация: 15
Статус: Offline
Так приємно бачити, коли джедай показує що це позитивна музика..... cool

WESTDJ.COM
TRANCE ENERGY PROGRESIVE

 
ScampДата: Четверг, 02.10.2008, 18:10 | Сообщение # 11
position #2
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 7
Статус: Offline
Я Люблю танцювати за пультом і бачити як пригають люди дивлячись на тебе.
Дуже не люблю коли виходить діджик і стоїть як вкопаний дивиться тільки на апарати і навіть не поворухнеться.
 
MindhunterДата: Вторник, 30.12.2008, 11:46 | Сообщение # 12
dj fest
Группа: Администраторы
Сообщений: 196
Репутация: 7
Статус: Offline
коли ді-джик просто стоїть,впялившись в апарати значить не може зловити біт))Відправляє паровози-товарняки в дальню путь! biggrin
А коли він танцює, значить йому подобається те що він робить, а саме головне впевнений в собі!
ТОМУ ТАНЦЮЙТЕ ДІ_ДЖИКИ!!!!ТАНЦЮЙТЕ!!!!


резидент проекту
"PARTY'TURA"
westdj.com
 
dj_wellДата: Воскресенье, 01.02.2009, 19:21 | Сообщение # 13
дабл ю енд дабл ел
Группа: Модераторы
Сообщений: 19
Репутация: 7
Статус: Offline
багато хто приїздить з інших областей і кажуть що дж за пультом в луцьку відрізняються від своїх колег явним позитивом biggrin
вам всім всього позитивного


человек настолько глуп,что не может остановится на достигнутом
 
djmixДата: Понедельник, 02.02.2009, 02:33 | Сообщение # 14
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
ну незнаю.. я мабуть в цьому виключення, чесно-кажучи 8 років назад коли я попав працювати в клуб дж, я пригав під дискотеку аварію так що пригали диски..... міг поставити трек і попігти на данспол... а потім все якось набрибло і максимум що можу зараз це "похитати головою" або подригати ногою в ритм музки стоячи за пультом.... вібачте нічого неможу з собою подіяти.... за стільки років безперервної роботи діджиком сіли батарейки... sad

http://mixluck.topdj.ua

 
westdj.com - forum » DJ's » others » діджеї танцюють? (Ваша думка з цього приводу???)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz