Воскресенье, 19.05.2024, 01:34
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | Анонсовано список учасників Sensation White 2008 - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: dj_alen_iverson, djmix, Mindhunter  
westdj.com - forum » NEWS » MUSIC NEWS » Анонсовано список учасників Sensation White 2008
Анонсовано список учасників Sensation White 2008
PA-NAZZДата: Пятница, 18.07.2008, 17:05 | Сообщение # 1
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 111
Репутация: 15
Статус: Offline

Цього разу “похитнути фундамент” Amsterdam Arena намагатимуться: Chuckie, Fedde Le Grand, Felix Da Housecat, Laidback Luke, Marco V та Tocadisco.
Chuckie є одним із найдосвідченіших надерландських діджеїв, грає музику, яку просто неможливо категоризувати, поєднюючи hip-hop, electrohouse, drum n’bass та багато інших жанрів у захоплюючу і сексуальну mix-o-ram-у. “Я виріс у Surinam, це щось на зразок суміші всіх країн”, каже Chuckie. “Усіх різновидів музики, ось чому мені так само подобаються мої діджейські сети!”.
Вже другий рік поспіль на Sensation виступатиме Fedde “Put Your Hands Up For Detroit” Le Grand, одна із найстрімкіше зійшовших зірок на сцені танцювальної музики. До нещодавна він постійно перебував у світовому турне, а також працював над треком для Black Eyed Peas “Will.I.Am.” до нового альбому. Не потрібно ніяких зайвих представлень - тут він виступить теж на висоті!
Датський діджей/продюсер Laidback Luke - іще один “національний герой”, який з’явиться на сцені. Він співпрацював із найвизначнішими house-зірками, як, приміром, Roger Sanchez чи Steve Angello, а також постійно був у топах хіт-парадів зі своїм релізом “Rocking With The Best“.
Його звучання знаходиться десь посередині між techno, tech-house та house, що і вивело його на перші місця по продажах та подарувало “міжнародну” любов.
Роль останнього “доморощеного” нічного діджея дісталася Marco V. Його “фірмовий”, так званий V-Style у музиці, що складається із trance, tech-trance та tech-house, перетворив його на справжню легенду як на батьківщині, так і далеко поза її межами.
А зіграти трохи “брудних” electro та house мелодій ID&T спеціально запросили Felix Da Housecat. Він вже приймав участь в Sensation у Німеччині, а зараз засвітиться і у датському її варіанті.
Німецький Tocadisco завершує список. Цього літа він виступатиме у Голандіїї лише 2 рази, а однією із тих запланованих подій і є черговий “випуск” Sensation.
Квитки на Sensation White 2008 були розкуплені впродовж трьох годин після появи у продажі, тож тим із вас, кому не пощастило заполучити одну із омріяних “перепусток до раю”, доведеться задовільнитись радіотрансляцією на одному із інтернет-ресурсів.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ


Быть лучшим по сравнению с плохим каждый может,но быть лучше чем лучший сам,не каждому удается....
да будет WESTDJ.COM
 
УлькінсДата: Суббота, 19.07.2008, 01:27 | Сообщение # 2
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 94
Репутация: 4
Статус: Offline
Шось мені не дуже подобається хаусовий формат Сенсейша dry
 
fenomДата: Понедельник, 21.07.2008, 16:29 | Сообщение # 3
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
а мені так просто супер....
кожен буде намагатись грати щось своє та неповторне, адже хаус буває різним...


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
westdj.com - forum » NEWS » MUSIC NEWS » Анонсовано список учасників Sensation White 2008
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz