Воскресенье, 19.05.2024, 01:59
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | dj light безкоштовно відкриє правду про «кайф» - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: dj_alen_iverson, djmix, Mindhunter  
westdj.com - forum » NEWS » MUSIC NEWS » dj light безкоштовно відкриє правду про «кайф»
dj light безкоштовно відкриє правду про «кайф»
fenomДата: Вторник, 24.06.2008, 16:45 | Сообщение # 1
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
Діджей Лайт безкоштовно відкриє правду про «кайф» ковельській молоді

Поблизу Ковеля відбудеться діджей-парад за участю одного з найкрутіших столичних діджеїв Лайта, – інформує 24 червня інтернет-видання «Волинська правда».

Дійство відбудеться 28-29 червня в санаторії матері й дитини «Турія». Мета заходу – залучити молодь до здорового способу життя і донести до неї інформацію про згубний вплив наркотиків. На діджей-параді не продаватимуть цигарок і спиртних напоїв, а людей у стані алкогольного сп’яніння взагалі не попустять на свято нічної дискотеки. Розваги повчального змісту триватимуть аж до шостої години ранку. Погуляти там зможуть і неповнолітні, адже вхід дозволений особам від 16 років.

Міський голова Ковеля Сергій Кошарук стосовно антинаркотичного заходу зауважив: «Я батько двох дітей і хочу, щоб мої діти росли, жили і творили. Я проти того, щоб наша держава перетворилася на алкогольно-наркотичний притон».

Як повідомили організатори, діджей Лайт є противником наркотиків, алкоголю та дошлюбних зв’язків. Саме тому він зголосився взяти участь у «правильній» тусовці абсолютно безкоштовно. До того ж ініціатори діджей-параду прагнули поспілкуватися з юним поколінням їхньою мовою, а модний гість у цьому дуже допоможе.

«Серед молоді діджей Лайт є авторитетом, і, думаю, він позитивно вплине на них», – зазначив директор реабілітаційного центру алко- та наркозалежних міста Ковеля Андрій Откаленко.

Довідка «ВП»:

Діджей Лайт за сет бере 7-10 тисяч гривень.

_________________________________________

@ http://www.pravda.lutsk.ua/?p=7538


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
westdj.com - forum » NEWS » MUSIC NEWS » dj light безкоштовно відкриє правду про «кайф»
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz