Воскресенье, 19.05.2024, 06:44
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | Початок кар'єри - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: fenom, Seva, PA-NAZZ  
westdj.com - forum » DJ's » ДОСКА ПОЧЕТА » Початок кар'єри (з чого починали ДЖ)
Початок кар'єри
MindhunterДата: Среда, 09.01.2008, 17:18 | Сообщение # 1
dj fest
Группа: Администраторы
Сообщений: 196
Репутация: 7
Статус: Offline
А тепер хотілося б скористатись моментом, і запитати у шанованих ДЖ. А з чого починалась ваша кар'єра.Де і коли вперше стали за апарати,хто був наставником,і інші цікавості вашого початку music band

резидент проекту
"PARTY'TURA"
westdj.com
 
djmixДата: Среда, 09.01.2008, 22:05 | Сообщение # 2
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
Хм... починалось все... ще у школі... пригадую першу дискотеку.. на яку я прийшов з двома касетами групи Fatboyslim, ось.. мабуть і тоді з"явилась мрія попасти в нічий клуб.. але до того як я попав в клуб... було сотні шкільних диско та концертів, табори відпочинку і т.д. Та і перше справжнє моє місце роботи важко було назвати нічним клубом... Зазвичай там збирались "реальні пацани " і заказували круга.. але кожен з чогось починав........

http://mixluck.topdj.ua

 
MindhunterДата: Среда, 09.01.2008, 22:30 | Сообщение # 3
dj fest
Группа: Администраторы
Сообщений: 196
Репутация: 7
Статус: Offline
Цікава розповідь...вона мене ще більше надихнула.....Я ТЕЖ ТАК ХОЧУ!!!!!!! dwarf

резидент проекту
"PARTY'TURA"
westdj.com
 
fenomДата: Четверг, 10.01.2008, 11:55 | Сообщение # 4
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
а в мене все починалось.... починалось.... починалось..... але в карєру так і не переросло!
а не резидент! тому виходить, що діджеїнг -це хоббі!
Захоплення почалось аналогічно в школі.... Правда під касети із записами 2unlimited, DJ Bobo...
А шалене бажання виникло, коли заходив в Бінго, коли там ще працювали НЕО та Мікс!

band


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
djmixДата: Среда, 16.01.2008, 15:41 | Сообщение # 5
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
Головне, в справі дж, так це постійно ставити перед собою нові завдання, та досягати їх.... Інакше все дуже швидко надоїдає своєю буденністю...

http://mixluck.topdj.ua

 
MindhunterДата: Пятница, 01.02.2008, 18:03 | Сообщение # 6
dj fest
Группа: Администраторы
Сообщений: 196
Репутация: 7
Статус: Offline
Щось дуже мало історій(((що більше ніхто не поділиться досвідом з майбутніми ДЖ?

резидент проекту
"PARTY'TURA"
westdj.com
 
PA-NAZZДата: Вторник, 05.02.2008, 11:07 | Сообщение # 7
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 111
Репутация: 15
Статус: Offline
СПОЧАТКУ ШКІЛЬНІ ДИСКОТЕКИ - DANCE ПОТІМ RAVE ZONE. ДАЛІ БУЛИ ШАЛЕНІ СТУДЕНТСЬКІ РОКИ -ДЕ БУЛО ВСЕ .... А ДІЙСНО СВІДОМО ПОЧАЛОСЬ В ОСЕНИ 2006 В (М)... МЕЛОМАНІЯЦТВО ТРИВАЄ І ДОСІ :)) ....
ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ АНКЕТУ http://topdj.ua/djs/7871

Є ДЕЩО ПРО DJ Dustin : http://ptaxa.com.ua/ukr/news/19/

P.S. DJ - це дорога у світ кольорових емоцій


Быть лучшим по сравнению с плохим каждый может,но быть лучше чем лучший сам,не каждому удается....
да будет WESTDJ.COM
 
AsyaДата: Воскресенье, 10.02.2008, 16:10 | Сообщение # 8
dj
Группа: Друзья
Сообщений: 69
Репутация: 6
Статус: Offline
Ой в мене це сумна історія.....Вона почалася 4 роки тому, з того моменту коли мене, можна так сказати, викинув на вулицю, хлопець з яким я жила, я лишилась в Луцьку сама, ні квартири, ні роботи, ні друзів, ні грошей...навіть їсти не було що!Потім у моєї одногрупниці було день народження, і вона запросила мене у Метро, там я зустріла свого старого знайомого Dj Fisher-a, поспілкувалась з ним і у мене з явилась ідея бути дж. Я прийшла того ранку з Метро, мене переповнювали емоції від цієї музики, це почуття не передати словами, з того часу мене понесло і досі зупинитися не можу......Довго мені прийшлось побігати за замученим Dj Fisher-ом, який хотів спати, і хотів , щоб я відстала від нього, але я наполегливо випитувала у нього за апаратуру, за сводки, за підключення, за пульти і тд.... Потім вже я практикувалась в Метро на PSX(які ще тоді там стояли) і пішла на роботу в Техас.Тут мій розвиток в кар єрі призупинився, бо там стояв компьютер, але з музикою я не розлучалась! Багато злих людей мені повторювала, що я ніколи не буду грати, що мені тут не місце, ЩО МОЄ МІСЦЕ НА КУХНІ БІЛЯ КАСТРУЛЬ!Я плакала ночами в подушку, але не переставала займатись улюбленою справою!А далі я познайомилась з Вовою(Dj Mix) розповіла всю історію і він сказав:Приходь на стажировку biggrin і я почала з шаленною швидкістю доганяти пропущане. Вовка займався зі мною, стояв і випрівляв мої паравози, пояснював що я не так роблю....ВОВЧИК Я ДУЖЕ ТОБІ ДЯКУЮ ЗА ТВОЮ ДОПОМОГУ, ти допоміг мені здійснити мою мрію! Також хочу сказати ДЯКУЮ хлопцям з 3000 Dj Шустрому Dj WhiteFly, друзякам які завжди зі мною і допомагають мені у діджеїнгу--Dj Пa-nazz,Victor Orange,Dj Sagantip,Dj X-Ray ну і звичайно Dj Subsaid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дякую що Ви є і що Ви завжди зі мною в важку хвилину!!!!!!!!!!!!

Музыка-это жизнь


____________________
учасник west deeass project

 
djmixДата: Пятница, 15.02.2008, 16:00 | Сообщение # 9
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
Asya, biggrin залишається побажати досягти великих висот у нелегкій справі джедая! Напалити кучу динаміків своєю музикою в клубах України і не тільки.. ! Успіхів!

http://mixluck.topdj.ua

 
StarkofskiДата: Суббота, 08.03.2008, 16:08 | Сообщение # 10
baby
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Зая!!! Я в тебя верю!!!ты обязательно достигнеш того к чему стремишся:-*
 
lumaxДата: Воскресенье, 09.03.2008, 10:28 | Сообщение # 11
dj max freeman
Группа: Модераторы
Сообщений: 168
Репутация: 15
Статус: Offline
Это было 11 лет назад. Начинал с радио... Сперва в моих программах было больше текста, потом доля музыки стала увеличиваться. Однажды предложили отыграть сет на одной из вечеринок, организованных радиостанцией. Попробовал. Людям понравилось. Стал пробовать еще. Засосало..... wink

Не бойся, если ты один. Бойся, если ты ноль...
 
westdj.com - forum » DJ's » ДОСКА ПОЧЕТА » Початок кар'єри (з чого починали ДЖ)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz