Суббота, 18.05.2024, 23:37
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | ДО ПОБАЧЕННЯ, ЛІТО!!! - Страница 2 - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: tweensy  
westdj.com - forum » Беседка » ФЛЕЙМ » ДО ПОБАЧЕННЯ, ЛІТО!!! (міні OPEN AIR - пікнік)
ДО ПОБАЧЕННЯ, ЛІТО!!!
fenomДата: Вторник, 16.09.2008, 09:56 | Сообщение # 36
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline


далі буде....


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
djmixДата: Вторник, 16.09.2008, 14:07 | Сообщение # 37
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
Доречі, в нас на опені, двоє людей вирішили одружитись... правда я забув їхні імена.....
а ще Мішка Шумін і його дівчина також заручились тільки не на опені а десь перед ним... ПРИЙМІТЬ НАШІ ВІТАННЯ!
нам приємно що для когось той день запамятається на все життя......... biggrin


http://mixluck.topdj.ua

 
malyavkaДата: Вторник, 16.09.2008, 15:34 | Сообщение # 38
position #7
Группа: Проверенные
Сообщений: 231
Репутация: 11
Статус: Offline
2djmix мені повір також))))ГГГ я також їх вітаю,ще на оупені їх вітала..я взагалі чуть не впала від здивування що Мішаня нарешті взявся за розум)))))УРААА!!!!
 
АТУМДата: Вторник, 16.09.2008, 16:19 | Сообщение # 39
baby
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 5
Статус: Offline
Для тих хто був як спогад, а хто не був як здогад…))))
Ну що ж любі друзі, скінчилося літечко. Саме так скінчилось, пішло геть, розвернувшись та показавши усім свою загорілу спину пошкандибало знесилене трьохмісячними гулянками та безсонними ночами відсипатися та поновлювати сили. Але не встигло воно вийти за поріг, як його наздогнали, зв’язали, посадили в автомобіль та завезли в табір «Орлятко» що розташований по дорозі на Ковель, щоб сказати йому прощавай…щоб голосно на повні груди прокричати - «Прощавай ЛІТО!!!». Цей героїчний вчинок зробила трійка DJ’s по сумісництву радіо-ведучих та просто дуже хороших людей з Луцька, а саме Dj Fenom, Dj Mix та Dj Neo.
Користуючись попереднім досвідом з проведення різних заходів хлопці прорахувавши всі «ЗА» і «ПРОТИ» почали реєстрацію учасників та збір коштів для вечірки, що було не так легко як здавалося б на перший погляд. Але як то кажуть «Терпіння та труд все перетруть». І справа таки стартувала! Понеслися відгуки на форумах, пошук апаратури та іншого обладнання, зустрічі з учасниками заходу-коротше кажучи - «Там такой замес начялся!»))) Тривала ця підготовка аж до 13 вересня. І коли цей день настав рушила вся Луцька братва(ну і трішки Ковельської в особі мене) до табору. Приїхавши до воріт йшли на звук і запах, і вийшли до місця Х, де тим часом вже метушилася організатори та відпочиваючі, що прибули раніше. Ніс почав лоскотати солодкуватий аромат шашликів, що смажилися неподалік, а вуха вловлювали мелодійні звуки музичних композицій.
Народ по трошки ще підтягувався, а свято уже тривало. Музика лунала, за столами проходило офіційне поїдання та випивання усього поживного, люди ходили по території про щось теревенили, фотографувалися одним словом відпочивали. Коли вже всі вдосталь «наситились» прийшов час й потанцювати, та й погода була не зовсім сприятливою для того щоб засмагати)))…тому мусили рухатись.
За пультом змінювались ді-джеї, за мангалом змінювались кухарі, а на зміну дню приходила ніч…Але свято продовжувалось, всі жваво витанцьовували та веселились. Аж поки годинник не пробив другу ночі, а замість курантів не прозвучав голос Dj Fenom’а - типу все малята час додому. Приємно, що організатори подбали про транспорт, адже дістатися до Луцька в таку пізню пору майже неможливо.
Не хочеться згадувати про деякі ляпи, які були в той вечір, адже і так сам факт, що проводжали літо не додає гарного настрою. А от що прощалися з ним так весело, дає надію що і зустрінемо його в наступному році ще краще))))ПРАВДА?????????
І щоб доповнити усю картинку, думаю варто почути маленький коментар з уст організатора, наразі маємо слова подяки.
Dj Fenom:«Особливу вдячність я хотів би висловити усім, хто нам допомагав в організації та проведенні цього заходу. Без них ми би просто не справились. Це dj pa-nazz, dj shustryj, Іра Лаць, Алекс, dj pioneer... Усі-усі-усі, хто не залишився байдужий!!! Особлива подяка нашим коханим половинкам, за те, що витримали ці дні, коли ми майже не з'являлись дома і були настільки знервованими, що нас терпіти було просто неможливо!»
Мабуть я повторюсь, бо вже вдруге в моїх статтях про Луцьк прозвучить ця фраза, але надіюсь що недарма - «Давайте творити дива, ну ми ж це можемо, варто тільки захотіти!!!»


Давайте творити дива!
 
lumaxДата: Вторник, 16.09.2008, 20:20 | Сообщение # 40
dj max freeman
Группа: Модераторы
Сообщений: 168
Репутация: 15
Статус: Offline
мдя....хочется что-то умное сказать....но никак не пойму что именно.... Руслан и Вова - поздравляю с еще одним полученным уроком. Надеюсь, он не отвернет вас с верного пути, а только лишь закалит для новых подвигов. При встрече обсудим детали wink

Не бойся, если ты один. Бойся, если ты ноль...
 
EgoistДата: Среда, 17.09.2008, 10:24 | Сообщение # 41
Группа: Удаленные





Ещё одну строчку оставлю на удаление:
Не называйте мерприятие "ПРОЩАЙ" . Прощаються как обычно раз и навсегда!
 
alex1973Дата: Среда, 17.09.2008, 13:16 | Сообщение # 42
baby
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
Так, наконец то и я добрался к компу... Хочу вставить свои пять копеек по поводу OpenAir.
Я пропустил мероприятие, которое называли здрвствуй лето и практически никогда не тусил
с луцкими ребятами на различных афтепати. Перед поездкой слышал мнение - что там я увижу
несколько пьяных калек-танцоров и вообще это будет не встреча клабберов а попойка...
Очевидно это мнение сформировалось из предыдущего опыта моего друга.
Но это не испортило моего настроения и не убавило желания всетаки попасть на пати и увидеть все своими глазами.
Я приехал около 19:00 и наверное что-то пропустил потому как уже к этому времени некоторые кадры уже успели
набраться так, что землю под ними явно кто-то шатал - пренеприятное зрелище.
Я привык отдыхать с людьми, которые на дискотеках конечно употребляют алкоголь, но не до такой степени
чтобы раздражать окружающих своим свинским видом. Пожалуй это единственный минус.

Даже после певого моего знакомства с Русланом (Fenom), а это произошло за несколько дней до OpenAir, я интуитивно
понял, что этот человек не может организовать плохую вечеринку, за что ему ОГРОМНОЕ СПАСИБО!
Без таких чудаков (в хорошем смысле) ничего в этой жизни нового и хорошего не будет!
Ведь организовать такое некоммерческое пати - просто класс.

Встретил много старых знакомых, прекрасно провел время, начал праздновать день рожденья, получил массу позитива
и удовольствия. В итоге решил не пропускать подобные вечеринки, если они будут проводиться за городом.

Желаю всем дождаться след. лета и учитесь отдыхать! Харош бухать!

P.S.
Плюс мой фотовклад.











Сообщение отредактировал alex1973 - Среда, 17.09.2008, 16:26
 
DiamДата: Четверг, 18.09.2008, 00:10 | Сообщение # 43
baby
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 3
Статус: Offline
Хто знімав відео?

Be Happy!
 
Petro_Di@bLoДата: Четверг, 18.09.2008, 11:47 | Сообщение # 44
baby
Группа: Проверенные
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
ура !!! ура !!! ура !!!! ))))))))) і я єєєє!!!)))))))

Всё Супер)))
 
fukoДата: Пятница, 19.09.2008, 16:35 | Сообщение # 45
baby
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
да... і я тож тут є ... хоча в не найкращому ракурсі... я навмисне не витирав з лічіка кетчуп від ляшок... от і получилось як всі ви бачите...
P.S. Дякую Dj Fenom, Dj Mix та Dj Neo за організацію грандіозного OpenAir. RESPECT. Усе пройшло на УРА.


clubs culture - my culture!
 
malyavkaДата: Понедельник, 22.09.2008, 20:31 | Сообщение # 46
position #7
Группа: Проверенные
Сообщений: 231
Репутация: 11
Статус: Offline
і я там є не в кращому ракурсі))))ГГГ але всеодно дякую=) cool
 
dj_alen_iversonДата: Среда, 01.10.2008, 15:57 | Сообщение # 47
Iversoo'n
Группа: Модераторы
Сообщений: 843
Репутация: 15
Статус: Offline
Боже ну и фотографій,невже є я дойшов до кінця, щоб написати повідомлення..... так як я бачу, Party було супер,шкода що мене там не було... cool

WESTDJ.COM
TRANCE ENERGY PROGRESIVE

 
fenomДата: Четверг, 09.10.2008, 09:00 | Сообщение # 48
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
щось в мене ці фотки не відкриваються....
Дивно... sad


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
djmixДата: Четверг, 09.10.2008, 15:39 | Сообщение # 49
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
і в мене також....

http://mixluck.topdj.ua

 
dj_alen_iversonДата: Четверг, 09.10.2008, 18:03 | Сообщение # 50
Iversoo'n
Группа: Модераторы
Сообщений: 843
Репутация: 15
Статус: Offline
так, щось не те...

WESTDJ.COM
TRANCE ENERGY PROGRESIVE

 
westdj.com - forum » Беседка » ФЛЕЙМ » ДО ПОБАЧЕННЯ, ЛІТО!!! (міні OPEN AIR - пікнік)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz