Суббота, 18.05.2024, 23:36
Приветствую Вас Гость | RSS
 
westdj.com
Главная | Куди ми котимося? В Європу чи в ж..у? - westdj.com - forum | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: tweensy  
westdj.com - forum » Беседка » ФЛЕЙМ » Куди ми котимося? В Європу чи в ж..у? (Звернення до рушійної сили клубної культури!)
Куди ми котимося? В Європу чи в ж..у?
ArtДата: Вторник, 29.07.2008, 15:09 | Сообщение # 1
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 93
Репутация: 14
Статус: Offline
Ця тема створена саме для ді-джеїв нашого прекрасного міста! Я не маю на меті створити якесь обговорення і визначення "хто не прав?". Головна мета теми, яку я хочу затронути - це, щоб кожен хто її прочитає заглянув собі в душу і проаналізував свої вчинки і слова по відношенню до своїх колег. Наше місто досить маленьке, а кількість творчих людей, які бажають бути ді-джеями з кожним днем збільшується і останнім часом я наблюдаю таку тенденцію, що ді-джеї починають нездорову конкуренцію. Вона проявляється в , вибачте, "обливанню какашками" один одного, створенню певних компаній, які дружать проти когось, при тому деякі люди одночасно дружать зі всіма проти всіх sad ! Можливо хтось вважає, що я не права... А ви згадайте розмови різних людей день, місяць, пів року тому і ви все одно, я впевнена на 100% найдете такі моменти і такі розмови. Колись я стикнулася з такою нездоровою атмосферою між ді-джиками в місті Рівному і я думаю якщо не всім, то багатьом відомо, що в них за відносини! Дуже не хочеться, щоб ми перетворилися на Рівне!!! Не так давно всі разом ді-джеї збиралися, гульдибанили і в принципі все було суперово! Замисліться будь ласка над причинами, що ж все таки до цього призводить. Не варто перетворюватися на шакалів, які своїх загризають - давайте залишатися людьми!!! І коли кожен ді-джей почне поважати свого колегу, добре про нього відгукуватися, тоді і директори клубів з повагою відноситимуться до Вашої нелегкої роботи, тоді клабберим будуть брати з Вас позитивний приклад, тоді разом саме ВИ зможете відродити в Луцьку клубну культуру, бо на даний момент, вона не живе своїм життям, а існує в певних прошарках суспільства! Давайте будемо взаємовічливими і поважати своїх колег, бо хто як не вони підтримають Вас, підкажуть і можливо десь допоможуть! Чому я підняла цю тему? Бо скажу чесно, що сама не раз таке чула і навіть не два і мені стидно за наше місто! Зрозумійте будь ласка мене правильно і БУДЬ ЛАСКА зробіть правильні висновки, адже луцькі ді-джеї, коли вони обєднані однією метою - це сила, яка здатна докорінно змінити сприйняття ДІ-ДЖЕЯ як особистості, що варта поваги і відзнаки!!! Дякую, за розуміння!
 
fenomДата: Вторник, 29.07.2008, 15:28 | Сообщение # 2
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
Іра, ну ти скандалістка....
Але я цілком тебе підтримую.
Саме з цією метою і був створений проект west deeass, цей форум...
Спочатку все було супер, усі загорілись бажанням, але зараз подивіться!?
Скільки діджеїв постійно відвідують цей форум і залишають коменти? Скільки заливають музику і створюють теми для обговорення???
Зареєстровано 140 учасників? А скільки регулярно відвідують і пишуться??? Аби 15 чоловік таких було...
А хто зараз взагалі знає про west deeass?
Що це таке? Одна назва яка вже навіть як назва ніде не згадується...

Була мета - об'єднати усіх наших друзів, але нічого не вийшло...
Одні просто посміялись, другі ніби не проти, але все чужими руками, покличите коли все буде ок... Третім взагалі пох...
Вирішили піти іншим шляхом - Партітура... Приходьте, приносьте, давайте щось робити разом... А результат де? Самому приходиться бігати за діджеями і просити їх дати мікс в програму...
Ось і виходить, що я зараз не бачу жодної активності зі сторони діджеїв


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
shuminatorДата: Вторник, 29.07.2008, 15:31 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Іра згідний з тобою на всі 100. Та і Руслана підтримую також. Вечері відпишу
 
ArtДата: Вторник, 29.07.2008, 15:38 | Сообщение # 4
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 93
Репутация: 14
Статус: Offline
А знаєш причину? Бо позаривалися по своїх норках і кожен думає, що сам витягне і виживе! А те, що хтось робить - то фігня, хай собі роблять, я потім все і всіх обісру і буду героєм! Бабкою з насіннячком на лавочці! А в результаті пробивається хто? Правильно! Лише той, хто залишається людиною і робить все для клубної культури міста і свого самовдосконалення як ді-джея! Подивіться на Артьома Неба - це приклад ЛЮДИНИ і ДІ-ДЖЕЯ! Я його ставила і буду ставити в приклад, бо він в першу чергу поважає моральні цінності! І мені пофіг що після цього мене "заклюють", можливо в чомусь будуть ще більше критикувати, я все одно знаю, що якщо кожен з Вас в душу собі загляне, то погодиться зі мною! А ті, хто стають ді-джеями, бо це дань моді - можете навіть не читати, бо це все одно не зрозуміти, а якщо й зрозуміють, то не усвідомлять! Вибачте, за мій "гарячий" характер, просто літо нині надворі!
 
OrangeДата: Вторник, 29.07.2008, 15:42 | Сообщение # 5
victor or@nge
Группа: Модераторы
Сообщений: 90
Репутация: 8
Статус: Offline
Думаю, що головню причиною є наш менталітет та існування в декого бажання бути кращим за інших, хоча - це нормальне явище, але потрібно вміти його контролювати, не давати брати гору. З власного досвіду спілкування з людьми можу сказати, що завжди краще бути щирим, відвертим та казати правду при спілкуванні. Це утворить чудові дружні стосунки між людьми (в нашому випадку, джедаями), облишити нікому непотрібні дії, які Іринка описала вище. І тоді все буде гаразд. Також треба бути добросовісним і, бачачи, що хтось кращий за тебе не намагатись принизити його чи тому подібне, а пам'ятати, що твій/твоя колега не за один день набув досвід та майстерность, що йому/йій теж не все легко давалось. От тоді, думаю, буде дружна сім'я.

Сподіваюсь, прислухаєтесь до моїх слів, адже я це все не з "повітря узяв", а в результаті багаторічного спілкування з нашими та закордонними колегами .


www.orangemusic.org.ua
www.westdj.com
____________________
the resident of party'tura
 
shuminatorДата: Вторник, 29.07.2008, 15:44 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





Quote (Orange)
треба бути добросовісним і, бачачи, що хтось кращий за тебе не намагатись принизити його чи тому подібне, а пам'ятати, що твій/твоя колега не за один день набув досвід та майстерность, що йому/йій теж не все легко давалось.

оце також проскакує

 
shuminatorДата: Вторник, 29.07.2008, 15:48 | Сообщение # 7
Группа: Удаленные





Quote (Art)
ді-джеї починають нездорову конкуренцію. Вона проявляється в , вибачте, "обливанню какашками" один одного, створенню певних компаній

Таке було і буде . Але треба це закінчувати

Quote (Art)
Давайте будемо взаємовічливими і поважати своїх колег, бо хто як не вони підтримають Вас, підкажуть і можливо десь допоможуть!

На рахунок цього згідний,бо срати один одному за спиною ні до чого доброго не призведе.
Давайте будемо толерантними у відношенні один до одного.
 
ArtДата: Вторник, 29.07.2008, 16:22 | Сообщение # 8
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 93
Репутация: 14
Статус: Offline
Quote (shuminator)
оце також проскакує в багатьох

Давайте не думати за когось! Замисліться кожен за себе! І ДУЖЕ ДЯКУЮ ВСІМ, КОМУ ЦЯ ТЕМА НЕБАЙДУЖА!!!

Добавлено (29.07.2008, 16:22)
---------------------------------------------

Quote (fenom)
Іра, ну ти скандалістка....

Я не скандалістка sad

 
NeoДата: Вторник, 29.07.2008, 18:23 | Сообщение # 9
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Репутация: 11
Статус: Offline
Шановні учасники даного обговорення!!!!!!!! Ми зараз говоримо про одвічну проблему, яка стосується буд-якого колективу чи групи осіб!!!! Конкуренція завжди породжувала таке почуття, як заздрість! А це почуття і є однією з рушійних сил, які штовхають людей на "обсирання" за спиною...... але це не все! Є момент гноблення більш слабких осіб, як в професійному так і в моральному аспекті, трохи сильнішими! Викорінити це явище дуже важко, навіть, неможливо!!!! Запитаєте чому? Так все дуже просто - це людьська сутність!!!! І щоб позбутись цієї проблеми, то потрібно взірвати планету!!!!! Хоча, прагнути до кращого потрібно завжди.... можливо, це обговорення стримає когось, коли у наступний раз захочеться почесати язиком у когось за спиною!!!!

PS: на цю ситуацію ще впливає небажання і невміння людей слухати критику в свою адресу...... чи не так, КОЛЕГИ?



учасник west deeass project
 
OrangeДата: Среда, 30.07.2008, 00:21 | Сообщение # 10
victor or@nge
Группа: Модераторы
Сообщений: 90
Репутация: 8
Статус: Offline
Я ЗА! взірвання планети! Стане краще усім . smile

www.orangemusic.org.ua
www.westdj.com
____________________
the resident of party'tura


Сообщение отредактировал Orange - Среда, 30.07.2008, 00:22
 
УлькінсДата: Среда, 30.07.2008, 01:37 | Сообщение # 11
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 94
Репутация: 4
Статус: Offline
На правах оффтопу
Quote (Orange)
Я ЗА! взірвання планети! Стане краще усім .

скоро учені запустять великий адронний коллайдер і буде всім ппц.

По темі: всіх цих какашок не уникнути.Ніяк!Так як є і будуть люди талановиті і менш талановиті і будуть виникати: 1)заздрісні поливання гімном
2)*зірки*,які будуть критикувати своїх менш успішніших колег,чим будуть нагнітати обстановку.
(Імхо)

Сообщение отредактировал Улькінс - Среда, 30.07.2008, 01:42
 
ArtДата: Среда, 30.07.2008, 16:17 | Сообщение # 12
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 93
Репутация: 14
Статус: Offline
Quote (Улькінс)
2)*зірки*,які будуть критикувати своїх менш успішніших колег,чим будуть нагнітати обстановку.

Улькінс, чесно кажучи я замітила таку тенденцію, що навпаки менш успішні поливають більш успішних, замість того, щоб повчитися. tongue

 
УлькінсДата: Среда, 30.07.2008, 16:38 | Сообщение # 13
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 94
Репутация: 4
Статус: Offline
Ну я тенденцій не знаю так як і закулісних пліток.Я просто висловив своє припущення smile
 
PA-NAZZДата: Четверг, 31.07.2008, 12:33 | Сообщение # 14
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 111
Репутация: 15
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin

Быть лучшим по сравнению с плохим каждый может,но быть лучше чем лучший сам,не каждому удается....
да будет WESTDJ.COM
 
PA-NAZZДата: Четверг, 31.07.2008, 12:52 | Сообщение # 15
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 111
Репутация: 15
Статус: Offline
Все просто ... так як і в кожній 7 -ї, для миру і злагоди потрібна повага, терпимість та взаєморозуміння .
Вміння вислуховувати та аргументувати cool а ще бажання щоб було краще ...


Быть лучшим по сравнению с плохим каждый может,но быть лучше чем лучший сам,не каждому удается....
да будет WESTDJ.COM
 
djmixДата: Четверг, 31.07.2008, 13:50 | Сообщение # 16
dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 295
Репутация: 21
Статус: Offline
Я думаю що це буде завжди.... Це як написав Нео - конкуренція. Хоча чесно-кажучи в порівнянні з тим самим Рівне в нас її майже немає... Всі діджеї один одного знають, дружать, навіть допомагають один одному...

http://mixluck.topdj.ua

 
fenomДата: Четверг, 31.07.2008, 14:59 | Сообщение # 17
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
можливо не зовсім по темі, але мораль можна почерпнути:

http://heel.org.ua/stuff/txt2img/txt2img.php?z=3


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
ArtДата: Пятница, 01.08.2008, 15:36 | Сообщение # 18
position #5
Группа: Пользователи
Сообщений: 93
Репутация: 14
Статус: Offline
Quote (djmix)
Хоча чесно-кажучи в порівнянні з тим самим Рівне в нас її майже немає... Всі діджеї один одного знають, дружать, навіть допомагають один одному...

Вовчику, ти ДУУУУУУУУУУУУУУУЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ помиляєшся!!!

 
lumaxДата: Пятница, 01.08.2008, 19:27 | Сообщение # 19
dj max freeman
Группа: Модераторы
Сообщений: 168
Репутация: 15
Статус: Offline
Мне кажется что мысль об одной дружной ди-джеевской семье прекрасна по своей сути, но утопична в практическом применении. Как бы нам того не хотелось, все равно полного взаимопонимания и поддержки не будет. Собравшись вместе, 2 ди-джея просто не могут не поперемывать косточки третьему ди-джею.
А вдвойне противно бывает, когда человек, который за спиной тебя поносит, при личной встрече восхищается тобой.... Лицемерие вдвойне нетерпимо...


Не бойся, если ты один. Бойся, если ты ноль...
 
ScampДата: Понедельник, 04.08.2008, 17:20 | Сообщение # 20
position #2
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 7
Статус: Offline
Любі друзі, якщо про вас говорять значить вас знають, вами цікавляться, про вас взнають щось незавжди добре потім це перекручують а коли ти це взнаєш починаєш просто сміятись biggrin . Звичайно сваритись не потрібно і обсирати наліво і направо теж.
 
kpyлДата: Вторник, 05.08.2008, 04:16 | Сообщение # 21
position #2
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 2
Статус: Offline
PA-NAZZ,
Quote
Все просто ... так як і в кожній 7 -ї, для миру і злагоди потрібна повага, терпимість та взаєморозуміння .
Вміння вислуховувати та аргументувати cool а ще бажання щоб було краще ...

Scamp,
Quote
Любі друзі, якщо про вас говорять значить вас знають, вами цікавляться, про вас взнають щось незавжди добре потім це перекручують а коли ти це взнаєш починаєш просто сміятись biggrin . Звичайно сваритись не потрібно і обсирати наліво і направо теж.

повністю з Вами згідний happy

__________________________

STOP!!! флуд@ ADMIN



 
3OJIOTTOДата: Четверг, 28.08.2008, 16:56 | Сообщение # 22
position #3
Группа: Пользователи
Сообщений: 47
Репутация: 0
Статус: Offline
+100

TRANCE'іЛь'ВаНіЯ
 
fenomДата: Четверг, 28.08.2008, 17:11 | Сообщение # 23
fenom.dj
Группа: Администраторы
Сообщений: 1264
Репутация: 38
Статус: Offline
+200
+300
+400

такі повідомлення будуть видалені і автору буде зроблене попередження!


PARTY'TURA

DJ NEO (щодня)
DJ MIX (щодня)
DJ FENOM (щодня)
DJ FEST (понеділок)
DJ RECENT (понеділок)
DJ WITNESS (вівторок)
DJ SUBSIDE (вівторок)
DJ WHITE FLY (щомісяця)
DJ VICTOR ORANGE (2-ий и 4-ий четвер місяця)
DJ PIONEER (субота)
DJ IRA (1-ий и 3-ій четвер місяця)
DJ LUTIQUE (щомісяця)
DJ BURZHUY (щосуботи)

ПН-ЧТ: 22:30
Сб-ВС: 20:30

 
westdj.com - forum » Беседка » ФЛЕЙМ » Куди ми котимося? В Європу чи в ж..у? (Звернення до рушійної сили клубної культури!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024

Используются технологии uCoz